Vip Onur | Basında Biz
15832
page-template-default,page,page-id-15832,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Basında Biz

İstanbul’un EN’lerini VİP ONUR Güvenlik Koruyor…

Güvenlik sektörüne yön veren Vip Onur Güvenlik İstanbul’da en çok tercih edilen güvenlik firmalarının başında geliyor.

Birçok büyük firmayı bünyesinde barındıran Vip Onur Güvenlik,  1300’e yakın bir personelide istihdam ediyor.  Avcılar e5 üzerinde firmaya ait 4 katlı bir binada Hizmet veren Vip Onur,  Ana merkez olarak bu binada hizmet veriyor. Bunun yanı sıra Anadolu yakası Ümraniye’de, Beylikdüzü,  Kocaeli, Kırklareli’nde şubeleri var buralarda da müşterilerine en iyi hizmet vermekteler.

Ağırlık İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine Güvenlik ve temizlik personeli sağlıyor. Bunların başında ‘’Hava Harp Okulu, Özyurtlar N Merkez, Ev Dema, Pendik Hospital, Eslife hastanesi, BOYNER, Terrace Tema, Nimet Abla,’’ ve buna benzer birçok şirketi Vip Onur güvenlik koruyor.

YılmazKalite hiçbir zaman tesadüf değildir…

VİP ONUR GÜVENLİK AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Ardahan’ Damallı İşadamı Yılmaz Özkan,  Bizim  Vip Onur Şirketlerimizde bir sloganımız vardır. ‘’Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir’’. Kaliteyi yakalamak için tecrübe, birikim ve donanım olması lazım. Bizde Vip Onur Şirketler gurubu olarak gerek güvenlik gerek ise turizm olarak profesyonel hizmet vermeye devam edeceğiz dedi.

Uzun yıllardan beri güvenlik hizmetlerinin önde gelen kuruluşu olan Vip Onur Güvenlik A.Ş Hava Harp Okulunu korumaya devam edecek.

Birçok büyük firmalara güvenlik ve koruma hizmeti veren Sanayi, Hastane, Alışveriş marketleri ve fabrikalarında arasında bulunduğu büyük ve önde gelen kuruluşlara uzun yıllardır kalitesi ve  hizmeti ile istanbul gibi büyük bir metropol şehrinde güven kazanmış VİP Onur Güvenlik AŞ,  3 yıldan beri hizmet verdiği hava harp okuluna 2017’de de hizmet vermeye devam edecek.

Sosyal medya hesabından  açıklama yapan Vip Onur Özel Güvenlik  AŞ  Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özkan;  Hava Harp Okulu’nda  3. Yılımız güvenlerine laik olmaya devam edeceğiz.  Bunun yanı sıra şirket  olarak, Konut Güvenliği, Avm Güvenliği, İş Merkezi Güvenliği, Fabrika Güvenliği, Hastane Güvenliği, Organizasyon Güvenliği, Şantiye Güvenliği, Yakın Koruma,Para ve Değerli  Eşya Nakli gibi bir çok hizmet vermekteyiz dedi.

 

Nimet Ablayı Vip Onur Koruyacak…

Ardahan Damal’lı işadamı Yılmaz Özkan’ın kurmuş olduğu Vip Onur Güvenlik AŞ, referanslarına şans oyunlarının öncüsü Milli Piyangocu Eminönü’nün Nimet ablasını kattı.

Uzun yıllardan beri güvenlik anlamında öncü bir kuruluş haline gelen İstanbul ve çevre illerin en çok tercih edilen güvenlik firması olan Vip Onur Güvenlik hizmetleri, Piyango denince İstanbul’da ilk akla gelen Nimet abla ismi ile hizmet veren firmanın güvenliğini sağlayacak. Bir çok büyük şirkete hizmet veren Vip Onur müşteri portföyünü genişletme yolunda ilerliyor. Bir çok şirketin tercihi haline gelen Vip Onur Güvenlik A.Ş, Yakın koruma Vip Araç, Temizlik hizmetleri ile bir çok iş kolu olmak üzere İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor.

Firma hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Özkan şunları söyledi;

Vip Onur Güvenlik A.Ş. 2004 yılında profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile vatandaşlarımızın yaşam ve güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktayız.

Yine Vip Onur Güvenlik A.Ş. olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2000 Standartlarında huzurlu ve güvenli bir ortamda bizden hizmet alan  müşterilerimize  7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Vip Onur Güvenlik A.Ş olarak Konut Güvenliği, Avm Güvenliği, İş Merkezi Güvenliği, Fabrika Güvenliği, Hastane Güvenliği, Organizasyon Güvenliği, Şantiye Güvenliği, Yakın Koruma, Para ve Değerli Eşya Nakli hizmetleri veriyoruz dedi.

1280 kişilik güvenlik ordusu kurdu…

İstanbul’un Güvenilir ve prestijli güvenlik şirketi olan Vip Onur Güvenlik firması sahibi Ardahan Damal’lı işadamı Yılmaz Özkan, Özel bir güvenlik şirketinde başlayan hikâyelerini, güvenlik sektöründe yaşananları ve şirketin hedeflerini anlattı.

Yılmaz Özkan, ağırlıklı güvenlik sektöründe Vip Onur Özel Güvenlik ve Koruma  AŞ’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım, Ayrıca Tekirdağ Yeniçiftlik’te Masal Butik adı altında 30 odalı bir otelinde sahibiyim, Aslen Ardahan Damallıyım 2 çocuğum var bir kız bir erkek 1999 senesinde Vip Onur Özel Güvenlik şirketini kurdum. Yaklaşık 1200’e yakın personelimiz var bunun yanı sıra 80 ne yakın müşteri potansiyeline sahibiz müşterilerimizi özenle seçmeye gayret ediyoruz. Avcılar e5 üzerinde 4 katlı kendimize ait bir iş yerimiz var ve Ana merkez olarak bu binada hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra şubelerimiz var Anadolu yakası Ümraniye’de var, Kocaeli, Kırklareli’nde var buralarda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Peki, Kaç Personel İstihdam ediyorsunuz?

Şuanda ağırlık olarak güvenlik personeli bunun yanı sıra temizlik personelimizle birlikte 1280’e yakın Personel çalıştırıyoruz şirketimizde. Bunun yanı sıra tabi İstanbul’un çeşitli semtlerinde elit olmak kaydıyla yakın koruma ve üst düzey turistik restoranlara da koruma hizmetleri veriyoruz.

Son zamanlarda Güvenlik hizmetlerinde çok rağbet var güvenlik görevlisi alırken nelere dikkat ediyorsunuz?

Biliyorsunuz ülkemiz terör tehditleri ile karşı karşıya, bununla ilgili içişleri bakanlığımız ciddi anlamda denetimlerini yapıyor, bizde Vip Onur Güvenlik olarak yaklaşık 5 kişiye yakın birinci sınıf il emniyet müdürlerine  projelerimizi sunuyoruz onlarda notlarına alarak denetimlerini yapıp gidiyorlar. Güvenlik personellerimizi 4857 sayılı kanuna göre seçimini yapıyoruz. Dolayısıyla 1.75 ve 1.80 boylarında sigara kullanmayan personelleri seçiyoruz. Bununla birlikte bizim kendimize ait spor salonumuz var isteye bağlı olarak personellerimize yakın dövüşü eğitimi de veriyoruz.

Müşteri konusunda seçicimisiniz?

Vip Onur Güvenlik firması olarak 1 kişi de bizim için aynıdır 100 kişide aynıdır, ancak tabi ki bazı kriterlerimiz var amacımız kaliteli bir hizmet vermektir. Kaliteli hizmet verirken bunun belli başlı maliyetlerde oluşuyor her sektörde olduğu gibi bizim güvenlik sektöründe de var bizim 28’e yakın yöneticimiz var şirket bünyesinde 28 müdürle biz bu işi yürütmeye çalışıyoruz, Bölge müdürü, Operasyon müdürü, insan kaynakları ve benzeri gibi bir de başka şirketlere bakıyorsunuz gidip 2+1 yer tutup faaliyet göstermeye çalışıyor onunda adı güvenlik şirketi oluyor. Bizim gibi çok ciddi maliyetleri olan işini ciddiye alan şirketlerinde adı güvenlik şirketi oluyor. İşimize verdiğimiz önem müşteri portföyü ile ciddi anlamda maliyetlerimiz oluyor 4857 iş kanunda yasal sorumluluklarımız her ne kadar bize ait olsa da şirketimiz işveren olarak kanunlar çerçevesinde  her ay müşterilerimiz istese de istemese de personellerimizin SSK dökümünü kendilerine gönderiyoruz.

Şirketinizin bir iş kolu daha var otelcilik birazda ondan bahsedermisiniz?

Şahsım olarak ben olaylara profesyonel olarak bakarım Masal Butik otele de şu şekilde girdik bugün yarın yaşlanırız bildiğiniz gibi güvenlik olayı da çok stresli bir iş en azından yaşlandığımız zaman rahat edebileceğimiz kafamızı dinleyeceğimiz aynı zamanda işletmeciliğini yapacağımız güzel bir işimiz olsun istedik. Ancak gidişat öyle işlemedi olayı  biraz daha genişlettik 12 oda ile başladık şuanda hali hazırda 30 oda 120 yataklı butik otel altında hizmet veriyoruz. Otel bahçesine bu yazın inşallah havuzumuz da devreye girecek ve ekstra odalarla 115’e çıkarmayı hedefliyoruz. Standart otellerde mesela sıralı numaralar verilir ancak biz farklı bir konsept oluşturarak odaları renklendirdik. Müşterilerimiz geldiğinde oda numarası değil de Sarı oda, Kırmızı oda gibi kendilerine alternatifler sunuyoruz tabi buda bize gelen tercih eden müşterilerimizi çok memnun ediyor. Zaten şuan Marmara Ereğlisi yeni çiftlikte bu tarz da bir otel yok nedeni ise bizi tercih eden müşterilerimiz otel değil de kendi evlerindeymiş gibi bir rahatlık hissediyorlar.

Yılmaz Bey, son olarak okuyucularımıza ve müşterilerinize ne söylemek istersiniz?

Öncelikle size teşekkür ediyorum buraya kadar geldiniz. Bizim  Vip Onur Şirketlerimizde bir sloganımız vardır. ‘Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Kaliteyi yakalamak için tecrübe, birikim ve donanım olması lazım’ Bizde Vip Onur Şirketler gurubu olarak gerek güvenlik gerek ise turizm olarak profesyonel hizmet vermeye devam edeceğiz dedi.